Glomil Teknoloji

Hoş Geldiniz

Scroll

Biz Kimiz


GLOMİL, ağırlıklı olarak iş yazılımları geliştirme odaklı olarak 2019 yılında kuruldu. Geliştirdiği çözümlerde yeni nesil teknolojileri ve sistemleri odak alarak hizmet vermektedir.

Yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulan GLOMİL, geliştirdiği çözümlerin yerli mühendis kadrolarıyla geliştirilmesine önem gösterir. Aynı zamanda alanında Türkiye’nin önde gelen üniversiteleriyle, akademisyenleriyle ve yenilikçi kurumlarıyla birlikte çalışırız.

Belediye sistemleri, savunma sanayii araştırma ve geliştirme projeleri, yüksek kapasiteli / trafikli iş uygulamaları, global ya da yerel ölçekte mobil uygulamaların yanı sıra kurumların mevcut teknolojilerinin yenilenmesi / transferi, harici sistemlerle entegrasyon ihtiyaçları, gerekli durumlarda kapasite arttırımları ve diğer teknolojik ihtiyaçları noktasında GLOMİL olarak bugün geldiğimiz noktada kritik kurumlara hizmet veriyoruz.

Aynı zamanda kurumların mobil uygulamaları ve web sitelerinin, dijital dönüşümün ve yenilenmelerinin önemli bir parçası olarak görüyor ve bu noktada da kreatif departmanlarımızla hizmetler sunuyoruz.

“Bizler bugün geldiğimiz noktada, başarının azimle kazanılacağını biliyor ve buna inanarak çalışıyoruz”